درنگی کوتاه بر رویداد بزرگ دومین نمایشگاه کار فردوسی

دی ۹, ۱۳۹۶
| | |
اشتراک گذاری:

درنگی کوتاه بر رویداد بزرگ دومین نمایشگاه کار فردوسی

🔷 قسمت سوم برگزاری نمایشگاه کار :
شاید بتوان برگزاری دومین نمایشگاه کار فردوسی را یکی از پیچیده ترین رویدادهای سطح استان دانست، چرا که آماده سازی فضای نمایشگاهی در محیطی باز و برقراری امکانات رفاهی مناسب برای شرکت کنندگان امری بسیار پیچیده و نفس گیر است. فعالیت‌هایی نظیر ایجاد سوله، نماسازی غرفه‌ها، تجهیز برق، گرمایش، پوشش سوله، پوشش کف و سایر اقدامات اجرایی هر کدام نیازمند هماهنگی حجم بالایی از فعالیت ها می باشد، تمام فعالیت‌های فوق تنها فعالیت های پیش از آغاز نمایشگاه می باشد که باید به آنها تهیه غذای شرکت کنندگان در طول بازه نمایشگاه، راهنمایی بازدید کنندگان، همراهی با هیئت‌های بازدیدکننده و همچنین آماده سازی شرکت‌ها برای خروج لوازم از دانشگاه را اضافه نمود.

نوع سوم فعالیت های اجرایی که بسیاری از بازدید کنندگان آن را مشاهده نمی کنند و اتفاقا یکی از نفس گیرترین فعالیت‌های اجرایی نمایشگاه می باشد فاز اختتام نمایشگاه و جمع کردن غرفه ها وسوله ها و برگرداندن فضای نمایشگاه به حالت اولیه می¬باشد.
فعالیت‌های فوق فقط بخشی از کارهای بود که باید توسط تیم اجرایی انجام می¬گرفت آن هم در فضایی که متاسفانه برخی از مسئولین که خود باید همراه و متولی این رویداد باشند اقدام به ایجاد اختلال در برگزاری رویداد می‌کنند که شرح جزئیات این درد در این مجال ممکن نیست.
اما با وجود نقاط قوت و تلاش تیم اجرایی در هماهنگی تمام فعالیت‌های فوق باید واقع بین بود و مشکلات پیش آماده را هم تحلیل و بررسی نمود تا از تکرار آن در آینده جلوگیری شود. شاید به جرئت به توان تاخیر در برگزاری مراسم افتتاحیه و سرمای محیط نمایشگاه در روز نخست را بزرگترین چالش های تیم اجرایی دانست که با وجود دلایلی مبنی بر عدم همکاری مسئولین دانشکده مهندسی و شرکت‌ها در این موضوع، نمی‌توان آن را نادیده انگاشت.
لذا ما به عنوان برگزار کنندگان نمایشگاه¬کار از این مجال استفاده کرده و ضمن پوزش از تمامی شرکت ها و افرادی که این اختلال باعث رنجش آنان شد سعی در برطرف نمودن این نوع مشکلات در دوره¬های آتی می کنیم.

 

جمع بندی دستاوردهای نمایشگاه کار:
رویداد نمایشگاه کار فردوسی که اکنون به عنوان بزرگترین رویداد استخدامی شرق کشور شناخته می‌شود در دور دوم خود شاهد حضور نزدیک به هفت هزار بازدیدکننده و کارجو در سه روز برگزاری رویداد بود که در این میان بیش از ۲۴۰۰ رزومه و تراکنش ارتباطی میان بازدیدکنندگان و ۲۲ شرکت معتبر سطح مشهد تبادل گردید.
بار دیگر خدا را شاکریم که توانستیم با تلاش و همکاری جمعی از دلسوزان صنعت و دانشگاه گامی بلند در جهت اشتغال نسل جوان و تحصیل کرده خراسان برداریم.

در: گزارش نمایشگاه کار, یادداشت
مقالات مرتبط

توانمندی های مهم در زندگی

دی ۱۸, ۱۳۹۶ | محسن معتمدی

همه ما همیشه در زندگی به دنبال یادگیری مسائل مختلفی بوده‌ایم. چیزهای زیادی در مدرسه و دانشگاه یاد...

ادامه مطلب ...

مهارت‌های مهم برای پیشرفت شغلی

دی ۱۱, ۱۳۹۶ | محسن معتمدی

موفقیت و پیشرفت شغلی نیز مانند هر دستاورد دیگری به آسانی به دست نمی‌آید و باید برای دستیابی...

ادامه مطلب ...

تقویت هوش هیجانی

دی ۱۰, ۱۳۹۶ | محسن معتمدی

اگر نمی‌دانید به تقویت هوش هیجانی احتیاج دارید یا نه، صادقانه به سوالات زیر پاسخ دهید یا به این مقاله مراجعه کنید....

ادامه مطلب ...
jobfair